Aktualności

 • SPOTKANIE Z KLERYKAMI

  Wczoraj 30 marca b.r. rozpoczęło się spotkanie na najwyższym szczeblu bo w Wyższym Seminarium Duchownym Michalitów w Krakowie :) :) Spotkanie z "pielgrzymkowymi braćmi klerykami" - do niektórych już na pielgrzymce będziemy się zwracać "księże diakonie" - było bardzo owocne :) Wstępnie podzieliliśmy funkcje :) Była wymiana pomysłów :) Pojawią się nowe twarze :) 1 lipca za 92 dni - to już niedługo :) Zapraszamy :) :) :)

 • SPOTKANIE ORGANIZACYJNE PRZED EDK

  Serdecznie zapraszamy na jedno ze spotkań organizacyjnych przed EKSTREMALNĄ DROGĄ KRZYŻOWĄ :)

  Pierwsze odbędzie się 31 marca (piątek) w parafii Ducha Świętego w Krośnie. Spotykamy się w kościele o 19.30 :) :)

  Drugie odbędzie się 5 kwietnia (środa) w Miejscu Piastowym.
  Tu spotykamy się o 18 przed sanktuarium św. Michała Archanioła na Górce :) :)

  Chcemy przybliżyć Wam idee EDK i wyjaśnić rożnego rodzaju wątpliwości związane z takim rodzajem duchowości :)

  Zapraszamy tych, którzy wyruszą z Miejsca Piastowego i...

 • EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA MIEJSCE PIASTOWE 2017

  Zapisz się na EDK na stronie www.edk.org.pl i wybierz Miejsce Piastowe :) Rozpoczynamy 7 kwietnia o 21 mszą św. w Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym :) Od 20 wydawanie pakietów, których koszt wynosi 10 zł :) Zapoznaj się także z wymaganiami EDK www.edk.org.pl CZYM JEST EDK ???? Można przeżyć Drogę Krzyżową w kościele, siedząc w ławce i słuchając rozważań. Można na stojąco, siedząco, w samotności lub w tłumie ludzi zgromadzonych na tym nabożeństwie. Każdy...

 • Szczęśliwie się zaczęło a niesamowicie się skończyło.

  W dniach 27-29 stycznia b.r. w Liceum Ogólnokształcącym przy NSD w Miejscu Piastowym odbyło się spotkanie młodzieży która w lipcu uczestniczy w Pieszej Pielgrzymce Młodzieży o Trzeźwość Narodu.
  Na to niecodzienne spotkanie przyjechała ekipa ze Słupna, Marek, Michałowa, Krakowa, Szymbarka Gorzkowa, Miejsca Piastowego i okolic.
  Spotkanie miało podwójny charakter. Pierwsza i najważniejsza sprawa to dzień rekolekcyjny, który poprowadził ks. Michał Mazur CSMA. Uczestnicy wzięli udział, w sobotę, we mszy św, pod przewodnictwem ekonoma i radcy generalnego ks....

Newsletter

Podaj nam swój e-mail

aby być informowanym o nowościach i ważnych wydarzeniach


Archiwum