Aktualności

 • Dzień 11 - Tak blisko...

  Przeżyliśmy kolejny dzień, pełen wielu emocji i doświadczeń. Pogoda była zmienna, więc pelerynki tez się przydały. Cały czas doznajemy niezykłej gościnności ludzi. Na 19 30 doszlismy do Ropczyc, pokonując 32 km. Boże, dziękujemy Ci za kierownika, by z Twoją pomocą doprowadził nas do celu....

 • Dzień 10 - Dajemy radę

  Dziesięć cięzkich dni za nami. Pielgrzymów ciągle przybywa, atmosfera niezwykła. Większość naszej trasy stanowiły lasy i piasczyste drogi, więc plaży nnam nie brakuje ;) Pokonaliśmy 42 km i dotarliśmy do Przyłęka. Boże, dziękujemy Ci za wszystko co do tej pory nas spotkało i prosimy, bysmy potrafili to docenić.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1209369549208808/

 • Dzień 9 - Coraz bliżej...

  Dziewiąty dzień pielgrzymowania. Dzisiejszy odcinek nie był łatwy.  Pzreszlismy ponad 40 km. Przepływając promem dotarliśmy do Baranowa Sandomierskiego, juz w województwie podkarpackim. Boże, dziękujemy Ci za porządkowych, którzy swoim trudem i wysiłkiem zapewniają nam bezpieczeństwo.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1208528142626282/

 • Dzień 8 - Półmetek

  Mamy półmetek naszej drogi! Dzisiaj był wspaniały dzień, choć z nieba lał się żar. W Opatowie doznalismy gościnności tamtejszych mieszkańców, którzy zaprosili nas na obiad. Do miejsca noclegu, czyli do Włostowa dotarliśmy, kiedy akurat skończył się ślub. Mieliśmy to szczęscie spotkać parę młodą i życzyć jej szczęścia. Wieczorem odbyła się Msza prymicyjna ks. Maksymiliana Wójtowicza, a następnie, jak co roku, mecz. Boże dziękujemy Ci, za nowo wyświęconego kapłana, prosząc o siłę w kroczeniu do świętości.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1207304922748604/

Newsletter

Podaj nam swój e-mail

aby być informowanym o nowościach i ważnych wydarzeniach


Archiwum