marzec -
Niech się modli umysł, serce, głos i życie ma się uzgadniać z modlitwą, i by to nasze życie przez zachowanie przykazań Bożych wyglądało na ciągły wzlot duszy ku Bogu.

strona główna

Newsletter
Podaj nam swój e-mail
aby być informowanym o nowościach i ważnych wydarzeniach

Aktualności

Jedni drugich brzemiona noście...

data wpisu: 2007-06-23

Na naszej stronie pielgrzymkowej pojawił się bannerek pod nazwą Intencje modlitewne.Nie wszyscy mogą z nami pielgrzymować, a mają wiele spraw, które chcieliby powierzyć Bogu przez nasze modlitwy i ofiary. Każdy, kto wpisze swoją intencje może być pewny, że ta intencja pojawi się na naszej pielgrzymiej trasie. Wszystkie zapisane intencje trafiają bezpośrednio na panel sterowania naszą stronką i będą wędrować z nami.

Ktoś, kto chciałby, aby jego intencje przez całą pielgrzymkę niosła i omadlała tylko jedna osoba, proszony jest o wypełnienie i przesłanie Formularza Funduszu "Pielgrzymuję z Tobą" - po lewej...


XXIII PPM już blisko - sprawy organizacyjne!

data wpisu: 2007-06-20

Kochani Pielgrzymi

W związku z tym, że zostało już bardzo nie dużo czasu do rozpoczęcia XXIII PPM o trzeźwość narodu pragnę przekazać Wam kilka spraw organizacyjnych:

- 25 VI w Miejscu Piastowym na Górce, obok Niższego Seminarium Duchownego, o godz. 18.00, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich chętnych pielgrzymów, z samego Miejsca i okolic. Spotkanie to ma na celu spotkanie w gronie przyszłych pątników, integracje grupy i przekazanie spraw organizacyjnych.Połączone ono będzie z ogniskiem i kiełbaskami! Serdecznie zapraszam wszystkich pielgrzymów, szczególnie tych niezdecydowanych.

- dla wszystkich udających się na pielgrzymkę z podkarpacia planowana jest...


Prymicje Ks. Leszka

data wpisu: 2007-06-19

"Starzy" pielgrzymi dobrze znają tę postać. Wieloletni kwatermistrz naszej pielgrzymki, kiedyś kl. Leszek Kut, dziś już Jezusowy kapłan. W dniu 17 czerwca o godz. 10.45 odprawił swoją pierwsza Mszę św., w rodzinnej parafii Dobrzechowa k/ Wiśniowej. Piękna pogoda, wielu gości, (nie zabrakło doświadczonych pielgrzymów) moc życzeń, ale nade wszystko gorąca modlitwa ks. Prymicjanta i tych którzy przybyli.

Tak jak kiedyś przed pierwszym kazaniem ks. Leszka na pielgrzymce, ktoś napisał transparent "Kochamy Cię Księże Leszku", by dodać otuchy, tak teraz chcemy powiedzieć to samo. Więcej,...


Zgłoszenie na XXIII Pielgrzymkę Trzeźwościową

data wpisu: 2007-06-15

Chodź z nami do Miejsca!

Poniżej zamieszczony jest formularz zgłoszenia na tegoroczną pielgrzymkę i regulamin. Warunkiem uczestnictwa w pielgrzymce jest akceptacja wszystkich punktów regulaminu i zgoda ks. Kierownika. Jeżeli ktoś jest zdecydowany wędrować z nami w tym roku, proszę pobrać ten formularz, wypełnić i przesłać na moją skrzynkę emailową. Ponadto proszę wydrukować sobie ten formularz i wypełniony oraz podpisany zabrać ze sobą w trasę.

Wypełnienie formularza obowiązuje wszystkich uczestników jak też całą kadre prowadzącą. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na naszą modlitewną wędrówkę!

ks. Kierownik


Dlaczego warto wybrać się na Pielgrzymkę Trzeźwościową?

data wpisu: 2007-06-02

Pielgrzymka jest przede wszystkim manifestacją wiary, jest świadectwem – dla tych których spotykamy. A czym jest dla samych pielgrzymów? Może stać się okazją do odkrycia na nowo Boga, sensu życia, modlitwy, ofiary, uśmiechu i cierpienia! Przeczytajcie świadectwo Ani, która wędrowała z nami przed kilku laty.

Te dwa tygodnie to dni wypełnione radością, uśmiechem na twarzy, a także zwątpieniem we własne siły bólem i łzami w oczach. Właśnie to jest takie niesamowite, że mimo bólu potrafimy się śmiać, cieszyć, tańczyć, grać w piłkę, to jest naprawdę piękne.

...

W drogę z nami!

data wpisu: 2007-06-01

Co znaczy kochać prawdziwie? Kto jest jedynym źródłem miłości? Co znaczy kochać Boga i bliźniego? Jak „ośmielić się” kochać? Jak odkryć sekret miłości? Jeżeli jesteś młody i szukasz odpowiedzi na te lub podobne pytania to zapraszamy Cię na XXIII Pieszą Pielgrzymkę Młodzieży o Trzeźwość Narodu z Warszawy do Miejsca Piastowego, w dniach 1 – 14 lipca 2007.

"Miłujcie się" - z tym hasłem, wędrując przez polskie miasta i wioski, pola i lasy, chcemy modlić się o trzeźwość naszego Narodu. Modlitwą i pielgrzymim trudem pragniemy dać świadectwo, że w dzisiejszych czasach MIŁOŚĆ JEST...