Aktualności

 • 13-15 LIPCA 2017 IDZIEMY NA MSM

  Drodzy Pielgrzymi :) IDZIEMY NA MICHALICKIE SPOTKANIE MŁODYCH. Jak widzicie, gdy dojdziemy szczęśliwie do Miejsca Piastowego czeka nas niespodzianka udziału w Michalickim Spotkaniu Młodzych. Dosłowniei w przenośni wchodzimy w to spotanie. Kto może to bardzo zachęcam do przedłużenia tej radosnej, pielgrzymkowej atmosfery i zostania do 15 lipca :) Do miłego :) Pozdrowienia - Kiero :)

 • WSPOMNIEŃ CZAR

  Żeby nie było, że pielgrzymka to wymysł zeszłoroczny :)

  Ma już 33 lata :) oto mały przekrój tego co się działo przez te lata :)

 • 1-14 LIPCA 2017 - IDŹCIE I GŁOŚCIE

  Drodzy jak co roku zapraszamy do wspólnej pielgrzymki, która wyruszy już po raz XXXIII :) 
  To dobry czas by spędzić go w gronie młodych ludzi, którzy chcą dzielić się soją wiara. To miejsce i dla tych, którzy poszukują swego powołania, życiowej drogi. Czas 14 dni i ponad 420 km, uwierzcie to dobry moment by na chwile wyskoczyć z rutyny dnia codziennego i zastanowić się nad sobą.
  To także miejsce by umocnić swoja wiarę i odnowić bądź znaleźć Zmartwychwstałego Boga...

 • SPOTKANIE Z KLERYKAMI

  Wczoraj 30 marca b.r. rozpoczęło się spotkanie na najwyższym szczeblu bo w Wyższym Seminarium Duchownym Michalitów w Krakowie :) :) Spotkanie z "pielgrzymkowymi braćmi klerykami" - do niektórych już na pielgrzymce będziemy się zwracać "księże diakonie" - było bardzo owocne :) Wstępnie podzieliliśmy funkcje :) Była wymiana pomysłów :) Pojawią się nowe twarze :) 1 lipca za 92 dni - to już niedługo :) Zapraszamy :) :) :)

Newsletter

Podaj nam swój e-mail

aby być informowanym o nowościach i ważnych wydarzeniach


Archiwum