Aktualności

 • Dzień 9 - Coraz bliżej...

  Dziewiąty dzień pielgrzymowania. Dzisiejszy odcinek nie był łatwy.  Pzreszlismy ponad 40 km. Przepływając promem dotarliśmy do Baranowa Sandomierskiego, juz w województwie podkarpackim. Boże, dziękujemy Ci za porządkowych, którzy swoim trudem i wysiłkiem zapewniają nam bezpieczeństwo.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1208528142626282/

 • Dzień 8 - Półmetek

  Mamy półmetek naszej drogi! Dzisiaj był wspaniały dzień, choć z nieba lał się żar. W Opatowie doznalismy gościnności tamtejszych mieszkańców, którzy zaprosili nas na obiad. Do miejsca noclegu, czyli do Włostowa dotarliśmy, kiedy akurat skończył się ślub. Mieliśmy to szczęscie spotkać parę młodą i życzyć jej szczęścia. Wieczorem odbyła się Msza prymicyjna ks. Maksymiliana Wójtowicza, a następnie, jak co roku, mecz. Boże dziękujemy Ci, za nowo wyświęconego kapłana, prosząc o siłę w kroczeniu do świętości.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1207304922748604/

 • Dzień 7 - Do celu...

  Tydzień już minął, tydzień został. Dzisiaj pokonalismy odcinek o długości 25 km. W Sarnówku zostalismy ugoszczeni obiadem. Ten dzień był naprawdę ciekawy. Mieszkańcy Ostrowca gorąco nas witali. Jak co roku odbyła się adoracja, która jest ważnym punktem pielgrzymki dla wielu. Boże, dziękujemy Ci za to, że jesteś Naszym Panem i Zbawicielem.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1206487789496984/

 • Dzień 6 - Czasem bywa źle...

  Powoli dobiega półmetek pielgrzymki. Jesteśmy w Rzeczniowie. Przeszliśmy 40 km. Doswiadczylismy niezwykłej gościnności mieszkańców Zakrzówka, gdzie odbyła się Msza Święta, obiad oraz mecz. Wieczorem były pyszne nalesniki. To był niezapomniany dzień. Wiele osób doświadcza kryzysu, przełamuje się. Boże, dziękujemy Ci za cięższe chwile, bo wiemy, że tylko jesteś Tym, który potrafi nas udźwignąć...

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1205554412923655/

Newsletter

Podaj nam swój e-mail

aby być informowanym o nowościach i ważnych wydarzeniach


Archiwum