marzec -
Niech się modli umysł, serce, głos i życie ma się uzgadniać z modlitwą, i by to nasze życie przez zachowanie przykazań Bożych wyglądało na ciągły wzlot duszy ku Bogu.

strona główna

Newsletter
Podaj nam swój e-mail
aby być informowanym o nowościach i ważnych wydarzeniach

Aktualności

Dzień 5 - MIŁOSIERNI… PRZYWRACAJĄCY INNYM POCZUCIE GODNOŚCI

data wpisu: 2016-07-08

Punktualnie o 6:45 wyruszyliśmy z noclegu. Dołączyły do nas siostry: Jolanta Grzywna, Katarzyna Nowak i s. Anna Białek. Konferencję wygłosił kl. Mateusz Węgrzyn. Na trasie z Cecylówki gdzie mieliśmy śniadanie odbył się chrzest pielgrzymów, którzy idą pierwszy raz w tym roku. O 11:30 msza święta w puszczy. Przewodniczył jej ks. Michał Mazur. Homilię wygłosił dk. Paweł z diecezji radomskiej. Obiad jedliśmy w domu weselnym w Jedlni. Nocleg w Słupicy.

 

 


Dzień 4 - MIŁOSIERNI… WYKONUJĄCY PROSTE GESTY ŻYCZLIWOŚCI

data wpisu: 2016-07-08

Dzień rozpoczęliśmy modlitwami porannymi podczas przejścia ze starego kościoła w Mniszewie. Następnie o 8:00 Msza święta w nowym kościele. Przewodniczył jej ks. Maksymilian Michcik, a homilię wygłosił ks. Michał. Po śniadaniu wyruszyliśmy dalej. Podążaliśmy dalej pielgrzymim szlakiem aż do Manguszewa. Tam mieszkańcy zaprosili pielgrzymów na obiad. Punktualnie o 14:00 rozpoczęło się nabożeństwo w kościele parafialnym. Przewodniczył mu ojciec duchowny - ks. Michał Mazur. We wspólną modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego włączyli się również mieszkańcy. Konferencję wygłosił dziś kl. Mateusz Kasprzyk....


Dzień 3 - SMAK BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

data wpisu: 2016-07-04
Dzień rozpoczęliśmy Mszą św. wraz z mieszkańcami Karczewa. Przewodniczył ks. Michał Mazur, a kazanie wygłosił ks. Maksymilian Michcik. Dzień ten przybrał dwie jakże piękne barwy. Pierwsza barwa to cudny deszczyk, który schładzał nasze wczorajsze spalone noski. I w takim klimacie konferencje powiedział do nas ks. Paweł Wojakiewicz. Mówił o łaskach jakie spływają na każdego kto ze szczerym sercem przystępuję do sakramentu pokuty i pojednania. Przedstawiał nam smak Bożego miłosierdzia. Druga barwa to słoneczko, które świeciło już z mniejszym natężeniem. Zmęczeni...

Dzień 2 - SZKOŁA MIŁOSIERDZIA

data wpisu: 2016-07-03
   Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem Szkoły miłosierdzi. Tę naukę przybliżył nam ks. Michał Mazur. Jednak zanim się to stało. to zmaganie rozpoczęliśmy uroczystą Eucharystię której przewodniczył ks. Jerzy Sosińśki, natomiast kazanie wygłosił ks. Grzegorz Sprysak. Następnie w liczbie ok. 70 osób udaliśmy się na pielgrzymi szlak.
Dziś pogoda nas rozpieszczała plus 30. Słoneczko pięknie nas spaliło.
 

 


Dzień 1 - MIŁOSIERNI

data wpisu: 2016-07-01

Dziś o 15 uroczystą Eucharystią rozpoczęła się XXXII Piesza Pielgrzymka Młodzieży o Trzeźwość Narodu.

Oto kilka fotek z tego wydarzenia.


ŁĄCZY NAS PIELGRZYMKA

data wpisu: 2016-07-01

https://www.youtube.com/watch?v=kUzXNUEYCfo


WARSZAWA CZEKA :)

data wpisu: 2016-07-01

Drodzy wszedłem dziś na stronę internetową i zobaczyłem, że PPMoTN jest rozpoczęta.

To właściwe rozpoczęcie zaczniemy uroczystą Eucharystią dziś 1 lipca o 15 w Bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie.

Serdecznie zapraszam i proszę o modlitwę by to piękne dzieło było nadal kontynuowane. 

Z Bogiem i do zobaczenia.


1 LIPCA ODJEDZIE AUTOKAR :) :) :) :)

data wpisu: 2016-06-28
WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) 4.30 to godzina wyjazdu autokarem 1 lipca b.r z Miejsca Piastowego do Warszawy :) :) :) Odjazd nastąpi z parkingu przy Sanktuarium na "Górce" :) :) Proszę o przekazanie tej wiadomości dalej. :) :) Są jeszcze wolne miejsca. Cena autokaru 30 zł.

 

Wszelkie sprawy odnośnie wyjazdu będę udzielane u Weroniki Wolak
pod numerem tel 603270682


NASZE OSTATKI :)

data wpisu: 2016-06-28

 Rzeczy ze strychu trafiły dziś do garażu a stamtąd za 3 dni trafią już do pielgrzymkowych samochodów :) :) :) ;)


TAK BYŁO W FOLUSZU :) :) :)

data wpisu: 2016-06-28

Spacer, ognisko i taka narmalna atmosfera. To udzielało się uczostnikom spotkania.