Aktualności

 • Dzień 13 - Cel osiągnięty!

  13 lipca to najważniejsza data naszej pielgrzymki. Wtedy to dochodzimy do naszego celu, Sanktuarium Św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym. Emocje były ogromne. Witali nas mieszkańcy, siostry michalitki, a także proboszcz z parafii. O godz. 17 30 odbyła się Msza Święta pod przewodnictwem Ojca Generała Dariusza Wilka. Następnie uczestniczyliśmy w Michalickim Spotkaniu Młodym. Był grill, muzyka, zabawa. Tego nam było trzeba!

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1214190142060082/

 • Dzień 12 - U celu

  Ten dzień był dla nas bardzo zanczący. Brakowało jedynie kilkadziesiąt kilometrów, by dojść do naszego celu. Dzień był upalny. W godzinach południowych odprawiliśmy sobie drogę krzyżową, której rozważania przygotowywaliśmy sami. Widoki były niesamowite, choć wspinanie się nie było łatwe. Widać było już te nasze podkarpackie tereny. Boże dziękujemy Ci za tak piękny, stworzony przez Ciebie świat, którym możemy sie radować.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1214168095395620/

 • Dzień 11 - Tak blisko...

  Przeżyliśmy kolejny dzień, pełen wielu emocji i doświadczeń. Pogoda była zmienna, więc pelerynki tez się przydały. Cały czas doznajemy niezykłej gościnności ludzi. Na 19 30 doszlismy do Ropczyc, pokonując 32 km. Boże, dziękujemy Ci za kierownika, by z Twoją pomocą doprowadził nas do celu....

 • Dzień 10 - Dajemy radę

  Dziesięć cięzkich dni za nami. Pielgrzymów ciągle przybywa, atmosfera niezwykła. Większość naszej trasy stanowiły lasy i piasczyste drogi, więc plaży nnam nie brakuje ;) Pokonaliśmy 42 km i dotarliśmy do Przyłęka. Boże, dziękujemy Ci za wszystko co do tej pory nas spotkało i prosimy, bysmy potrafili to docenić.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1209369549208808/

Newsletter

Podaj nam swój e-mail

aby być informowanym o nowościach i ważnych wydarzeniach


Archiwum