Aktualności

 • Dzień 8 - Półmetek

  Mamy półmetek naszej drogi! Dzisiaj był wspaniały dzień, choć z nieba lał się żar. W Opatowie doznalismy gościnności tamtejszych mieszkańców, którzy zaprosili nas na obiad. Do miejsca noclegu, czyli do Włostowa dotarliśmy, kiedy akurat skończył się ślub. Mieliśmy to szczęscie spotkać parę młodą i życzyć jej szczęścia. Wieczorem odbyła się Msza prymicyjna ks. Maksymiliana Wójtowicza, a następnie, jak co roku, mecz. Boże dziękujemy Ci, za nowo wyświęconego kapłana, prosząc o siłę w kroczeniu do świętości.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1207304922748604/

 • Dzień 7 - Do celu...

  Tydzień już minął, tydzień został. Dzisiaj pokonalismy odcinek o długości 25 km. W Sarnówku zostalismy ugoszczeni obiadem. Ten dzień był naprawdę ciekawy. Mieszkańcy Ostrowca gorąco nas witali. Jak co roku odbyła się adoracja, która jest ważnym punktem pielgrzymki dla wielu. Boże, dziękujemy Ci za to, że jesteś Naszym Panem i Zbawicielem.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1206487789496984/

 • Dzień 6 - Czasem bywa źle...

  Powoli dobiega półmetek pielgrzymki. Jesteśmy w Rzeczniowie. Przeszliśmy 40 km. Doswiadczylismy niezwykłej gościnności mieszkańców Zakrzówka, gdzie odbyła się Msza Święta, obiad oraz mecz. Wieczorem były pyszne nalesniki. To był niezapomniany dzień. Wiele osób doświadcza kryzysu, przełamuje się. Boże, dziękujemy Ci za cięższe chwile, bo wiemy, że tylko jesteś Tym, który potrafi nas udźwignąć...

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1205554412923655/

 • Dzień 5 - Nie ustajemy

  Dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Po pierwszym postoju wszyscy pielgrzymi, którzy idą pierwszy raz zostali ochrzczeni. Po wędrówce przez las, dotarliśmy na miejsce Mszy Świętej. Nastepnie udaliśmy się, jak co roku, na obiad do Pani Jadzi, a wieczorem bawilismy sie z mieszkańcami wsi Słupica. Dzisiaj byli z nami także dziennikarze TvTrwam. Boże dziękujemy Ci za tak piękny świat, który stworzyłeś i możemy sie nim cieszyć.

  RELACJA :)

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1204608453018251/

Newsletter

Podaj nam swój e-mail

aby być informowanym o nowościach i ważnych wydarzeniach


Archiwum