Aktualności

 • Dzień 5 - Nie ustajemy

  Dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Po pierwszym postoju wszyscy pielgrzymi, którzy idą pierwszy raz zostali ochrzczeni. Po wędrówce przez las, dotarliśmy na miejsce Mszy Świętej. Nastepnie udaliśmy się, jak co roku, na obiad do Pani Jadzi, a wieczorem bawilismy sie z mieszkańcami wsi Słupica. Dzisiaj byli z nami także dziennikarze TvTrwam. Boże dziękujemy Ci za tak piękny świat, który stworzyłeś i możemy sie nim cieszyć.

  RELACJA :)

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1204608453018251/

 • Dzień 4 - Krok za krokiem...

  Dziś mija czwarty dzień pielgrzymowania. Ogrom wrażeń. Po porannej Mszy w Mniszewie wyruszyliśmy w drogę. W Magnuszewie czekali na nas wspaniali mieszkańcy, którzy ugościli nas, zapraszając do swoich domów. Wysłuchaliśmy także świadectwa Pana Dobromira, który swoim życiem prawdziwie świadczy o Chrystusie. Boże, dziękujemy Ci za wszystkich, którzy przyczyniają się w jakikolwiek sposób, by kontynuować to dzieło

  RELACJA :)

   

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1203773006435129/

 • Dzień 3 - Idziemy...

  Za nami kolejny, trzeci dzień pielgrzymowania. Poznaliśmy trud pielgrzymowania oraz pokonywaliśmy własne słabości. Pogoda nam dopisywała, nie doskwierał upał ani deszcz. Poruszaliśmy się drogą główną, gdzie był wzmożony ruch. Podziwiamy naszych porządkowych, bo dają z siebie wszystko, aby zapewnić nam bezpieczeństwo. Dziękujemy Ci Boże za wszystkich, którzy pamiętają w modlitwie, wspierając nas duchowo.

  RELACJA- DZIEŃ 3

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1203300289815734/

 • Dzień 2 - Rozruszanie...

  Za nami kolejny dzień pielgrzymowania. Po porannej Mszy Świętej wyruszyliśmy na szlak. Na początku pogoda nie dopisywała, ale z czasem było coraz lepiej. Podobnie z naszymi nogami. Po przejściu ok. 32 km dotarliśmy na nocleg do Otwocka.
  Dziękujemy Bogu za wspaniały dzień i ludzi, którzy nas goszczą :)

  RELACJA - DZIEŃ 2

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1201843143294782/

Newsletter

Podaj nam swój e-mail

aby być informowanym o nowościach i ważnych wydarzeniach


Archiwum